Jitka Braunerová
cell gsm: 605 181 364

Na co se můžete těšit v Novém Roce 2019 ?

Koncem ledna se objeví první nová kolekce s jarními motivy. V jednotlivých kolekcích, které budou z velké části v přírodních, béžových a šedých tónech najdete nabídku dekoračních věnečků a dalších drobných dekorací. Velká část z nich provoní Váš dům nestárnoucí bylinkovou stálicí v podobě sušené levandule. V jarních měsících se objeví nově v nabídce zboží se svatební tématikou, a na své si přijdou také děti, pro které se chystá kolekce v jemných vanilkově žlutých tónech. Konec prázdnin pak namícháme v béžových a šedých odstínech. A Vánoce? Kromě vzorů v tradiční červené barvě vsadíme na luxusní a originální materiály, které dodají vašemu štědrovečernímu stolu tu správnou vánoční atmosféru.


Co je u nás nového?

Vytvořte si dokonalou sváteční atmosféru s novou kolekcí Frizante

Stylové doplňky učiní Váš domov krásnějším a stylovějším. Stačí si jen vybrat...

Zařídit nadčasový stylový interiér není úplně jednoduché. Nejdůležitější je najít svůj styl a oblíbené interiérové barvy, zvážit provoz a funkci interiéru, vybrat správný nábytek i dekorace a vše sladit v elegantní a funkční interiér.


Přijďte se k nám podívat...

Nyní jsme vám mnohem blíž...novou provozovnu najdete na ulici Pořádí 2074,  v budově bytového družstva Panorama. Můžete využít osobního odběru zboží na této adrese. Některé zboží z nabídky E-shopu je skladem, můžete  si jej tedy osobně prohlédnout a zakoupit. Těším se na Vás!