Jitka Braunerová
cell gsm: 605 181 364

Co je u nás nového?

Interiéry ve středomořském stylu působí svěžím dojmem

Stylové doplňky učiní Váš domov krásnějším a stylovějším. Stačí si jen vybrat...

Zařídit nadčasový stylový interiér není úplně jednoduché. Nejdůležitější je najít svůj styl a oblíbené interiérové barvy, zvážit provoz a funkci interiéru, vybrat správný nábytek i dekorace a vše sladit v elegantní a funkční interiér.


Co chystáme v Novém Roce 2018

V novém roce Vám přineseme několik novinek v oblasti dekorací, těšit se můžete například  na půvabné andělky a originální věnečky. Již počátkem roku se objeví nové kolekce v přírodních tónech a skandinávském stylu v jemných šedo-bílých tónech, které jsou známkou vytříbeného vintage stylu. Ještě před příchodem jara budou v nabídce kolekce s motivem růží v trendy starorůžové a krásná kolekce s tradičním motivem slunečnice. Objeví se ale také námořní motivy, které poté vystřídají podzimní atributy. Poslední měsíce roku nabídneme opět několik kolekcí s motivy Vánoc a zimního období. 

Přijďte se k nám podívat...

Nyní jsme vám mnohem blíž...novou provozovnu najdete na ulici Bří Lužů 107,  v budově České pošty. Sídlíme ve 3. poschodí. Můžete využít osobního odběru zboží na této adrese. Některé zboží z nabídky E-shopu je skladem, můžete  si jej tedy osobně prohlédnout a zakoupit. Těším se na Vás!