Jitka Braunerová
cell gsm: 605 181 364

Kdo jsme?

Ateliér Interia je obchodní značka, pod  kterou vznikají rozmanité originální textilní doplňky, dekorace a bytový  textil. Každoročně připravujeme několik tématických kolekcí, reflektujících období jaro/léto a podzim/zima a nebo příležitosti - Vánoce, sv. Valentýn, Velikonoce, letní dovolená apod. Nabízíme textilní doplňky, dekorace a užitkový textil z oblasti stolování, dekorační polštáře, vonné polštáře, plédy, přehozy,  textilní doplňky do obývacích pokojů, ložnic a všech možných zákoutí, a další dekorativní textil zpříjemňující každodenní život. Dalšími  lifestylovými výrobky, o které jsme v loňském roce tvorbu rozšířili jsou módní doplňky pro ženy, šaty, tuniky, trička, topy...Klademe důraz na precizní zpracování, tvoříme na základě vlastních návrhů s touhou dělat věci tak, aby byly zapamatovatelné, okouzlující a nepostradatelné. Inspirací je vlastní fantazie, příroda,  život kolem nás, barvy, řemesla a práce starších generací. Používáme kvalitní materiály, bavlnu, len, směsové a efektní materiály, úplety, pleteniny...Materiály vybíráme u prověřených dodavatelů v tuzemsku a zahraničí.

Nabízený sortiment  můžete koupit v několika kamenných prodejnách v České republice, v našem E-shopu a na stránkách portálu Fler.cz - Shagga. Obchodním partnerům nabízíme možnost nakoupit u nás za velkoobchodní ceny, viz. velkoobchod.

Hodnocení na serveru Fler.cz


Co u nás najdete

  • Dekorační textil
  • Bytový textil
  • Dárkové zboží
  • Keramika 
  • Dekorační předměty

Filozofií mého ateliéru je, že nejvíce trendy je originalita a jedinečnost. Ve všech ohledech tvorba s citem a vkusem.

Ateliér Interia je pro mě celoživotní metou. Při vytváření, navrhování i jeho samotné realizaci zažívám neskutečnou euforii. Inspiruje mě zejména moje nespoutaná fantazie, spoléhám na vlastní intuici a snažím se, aby ateliér měl svou vlastní tvář. Inspirují mě lidé a rozličné věci kolem nás, příroda, barvy...Dbám na kvalitu zpracování a profesionální přístup k zákazníkům a obchodním partnerům. Mým cílem je vybudovat dobré jméno Ateliéru Interia a dopřát svým zákazníkům kvalitní, jedinečný a zajímavý design.Doporučujeme

 Obchůdek pro radost a tvoření  -   http://www.amaluska.cz/