Jitka Braunerová
cell gsm: 605 181 364

Kdo jsme?

Ateliér Interia je obchodní značka, pod  kterou vznikají rozmanité originální textilní doplňky, dekorace a bytový  textil. Každoročně připravujeme několik tématických kolekcí, reflektujících období jaro/léto a podzim/zima a nebo příležitosti - Vánoce, sv. Valentýn, Velikonoce, letní dovolená apod. Nabízíme textilní doplňky, dekorace a užitkový textil z oblasti stolování, dekorační polštáře, vonné polštáře, plédy, přehozy,  textilní doplňky do obývacích pokojů, ložnic a všech možných zákoutí, a další dekorativní textil zpříjemňující každodenní život. Dalšími  lifestylovými výrobky, o které jsme v loňském roce nabídku rozšířili jsou keramické a dekorační doplňky...Klademe důraz na precizní zpracování, tvoříme na základě vlastních návrhů, vytváříme věci tak, aby byly zapamatovatelné, okouzlující a nepostradatelné. Používáme kvalitní materiály, bavlnu, len, žakáry, směsové a efektní materiály,...Materiály vybíráme u prověřených dodavatelů v tuzemsku a zahraničí.

Nabízený sortiment  můžete koupit v několika kamenných prodejnách v České republice, v našem E-shopu a na stránkách portálu Fler.cz - Shagga. Obchodním partnerům nabízíme možnost nakoupit u nás za velkoobchodní ceny, viz. velkoobchod.


Hodnocení na serveru Fler.cz


Filozofií mého ateliéru je, že nejvíce trendy je originalita a jedinečnost. Ve všech ohledech tvorba s citem a vkusem.

Ateliér Interia je pro mě celoživotní metou. Baví mě celý ten proces, od nápadu, výběru materiálů, sestavení kolekce, výrobu až po samotné focení a propagaci. Inspiruje mě zejména moje nespoutaná fantazie, spoléhám na vlastní intuici a snažím se, aby ateliér měl svou vlastní tvář. Inspirují mě lidé a rozličné věci kolem nás, příroda, barvy, život sám....Dbám na kvalitu zpracování a profesionální přístup k zákazníkům a obchodním partnerům. Mým cílem je vybudovat dobré jméno Ateliéru Interia a dopřát svým zákazníkům kvalitní, jedinečný a zajímavý design.Co u nás najdete a proč nakupovat právě u nás


  • Výjimečné materiály s originálními vzory
  • Ucelené kolekce, kdy spolu navzájem jednotlivé komponenty ladí...stačí si jen vybrat co se vám líbí
  • V každé kolekci najdete zároveň keramiku a dekorace, které souzní s kolekcí
  • Vše v kvalitním provedení
  • Rozměry upravíme dle vašeho přání
  • Rádi vám zhotovíme zboží na zakázku dle vašich požadavků

Mohlo by vás také zajímat

 Obchůdek pro radost a tvoření  -   http://www.amaluska.cz/