Jitka Braunerová
cell gsm: 605 181 364

Jaro v bytě, to nejsou jen květiny ve váze

před 13 dny, 12.2.2017

Tak jako každé jaro rozkvétají stromy a na louce se objevují první barevné květy, přesně to stejné se u vás doma může dít celý rok. Dovolte květovaným vzorům ovládnout interiér a ponořte se do krásného a snivého jarního počasí...inspirujte se novinkami v kolekci Clementine.

Číst celý článek

Příroda je zelené království, které můžete mít doma

před 13 dny, 12.2.2017

Vneste do svého bytu jarní náladu. Ozdobte svůj domov jarními prvky, dodejte bytu osobitost a svěžest.

Číst celý článek

V hlavní roli polštáře

Hledáte dokonalý doplňek pro svůj interiér...polštáře budou to pravé. Představte si pohovku, která zeje prázdnotou. Nepůsobí na vás příliš upraveně, až chladně? A teď si představte, že na ni položíte několik dekoračních polštářů. Jak na vás bude působit nyní? Polštáře dodávají pohovce energii, vdechnou jí skutečný život a prostor dokonale oživí. 

Polštářky mohou i vonět

Vůně má výrazný vliv na lidskou psychiku...nejpoužívanější levandule krásně provoní a zároveň odpuzuje šatní moly. Květ levandule je pro své zklidňující účinky přidáván do směsí bylinek užívaných při bolestech hlavy, nespavosti, nervozitě a závratích. Mírně snižuje tlak. Levandule se původně vyskytovala pouze v západním středozemí, ale kulturou se rozšířila po celém jejím území. Tradiční oblastí pěstování je jihovýchodní Francie v Provence, ale pěstuje se i v mnoha dalších zemích jižní Evropy.